Female Vampires
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


The site for the best female Vampires!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Είσαι η......και λέγεσαι

Πήγαινε κάτω 
+4
Emanuella
Adeline
Aria
ArgouenVampire
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ArgouenVampire
Wild Vampire
Wild Vampire
ArgouenVampire


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 36
Τόπος : παντού.....όπου γης πατρίς ένα πράγμα....
Registration date : 14/05/2008

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 25, 2008 9:54 pm

Oκ καιρός όλα μας τα μέλη να γνωριστούμε καλύτερα μεταξύ μας.Ας αρχίσω πρώτη.Ονομάζομαι Δέσποινα είμαι απο Θεσσαλονίκη και είμαι καλά. huhuhu ή λετσι λέω τουλάχιστον Very Happy Έχω τρομερή αδυναμία στους βρυκολάκες και ψάχνω γι'αυτούς 6 χρόνια και....Τελείωσα στον Ο.Α.Ε.Δ. Αργυροχρυσχοϊα και είμαι και απισήμως άνεργη με πτυχίο :P Ότι παραπάνω θέλετε να μάθετε για το τομάρι μου.....τι κουμάσι είμαι....και τι ρόλο βαράω στην κοινωνία δεν έχετε παρά να ρωτήσετε.Θα κοιτάξω το γκαρνέ μου και θα ψάξω να βρω λίγο χρόνο να σας απαντήσω What a Face Laughing Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aria
Admin
Admin
Aria


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 31
Τόπος : Underworld
Registration date : 23/04/2008

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 11:08 am

Γεια! Ειμαι η Ελβιρα και ειμαι 16 χρονων...! Ειμαι απο Αθηνα. Παω λυκειο και θα'θελα να περασω νηπειαγωγος..!! lol! (τα καϊμενα τα παιδακια τι θα περασουν.... Laughing ) Ασχολουμαι με τα Vampires πανω-κατω 2 χρονια... study Ειναι λιγο αλλα εχω ακουσει και διαβασει πολλα, και εχω βγαλει τα σημπερασματα μου για αυτα τα υπεροχα πλασματα της νυχτας... bat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://female-vampires.forumgreek.com
Adeline
Vampire
Vampire
Adeline


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 31
Τόπος : lost edem
Registration date : 21/04/2009

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΤρι Απρ 21, 2009 10:32 am

hiiii.......me lene xristina h kai antixristina gia tous filous... bounce
eimai 16 xronwn k phgainw 1h lukeiou....8elw na perasw agglikh filologia.......latreuw ta vampires k genika oti exei na kanei me supernatural!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aria
Admin
Admin
Aria


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 31
Τόπος : Underworld
Registration date : 23/04/2008

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΤετ Απρ 22, 2009 9:39 pm

Kalws orises Anti-Xristina....! Have fun............! skull
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://female-vampires.forumgreek.com
Emanuella
Vampire
Vampire
Emanuella


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 35
Τόπος : Twilight
Registration date : 07/08/2009

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΤρι Σεπ 29, 2009 4:07 pm

Είσαι η......και λέγεσαι 915454 Είμαι η Εμμανουέλλα και είμαι 20 χρόνων. Σπουδάζω Πληροφορική και ψάχνω για vampires εδώ και 7 χρόνια. Εχώ βρει και διαβάσει πολλά πράγματα γι'αυτά τα πλάσματα και γενικά ότι έχει σχέση με το υπερφυσικό από βιβλία, internet και γενικά όπου μπορούσα. Το site σας είναι υπέροχο και έψαχνα καιρό ένα τέτοιο site που να συγκεντρώνει όλα τα στοιχεία μαζί. Let's have fun! Είσαι η......και λέγεσαι Icon_wink Είσαι η......και λέγεσαι Fresse Είσαι η......και λέγεσαι 754618
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aria
Admin
Admin
Aria


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 31
Τόπος : Underworld
Registration date : 23/04/2008

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 02, 2009 2:44 pm

Χαιρομαι πολυ σου αρεσε!!!! Μου αρεσει να γνωριζω και αλλα ατομα που εχουν την ιδια "τρελα" με εμενα!!!
Είσαι η......και λέγεσαι 915454
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://female-vampires.forumgreek.com
strigoivii
Vampire
Vampire



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 36
Registration date : 16/06/2010

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 12:40 am

Εγώ είμαι 23 χρονών, δεν νομίζω να πειράζει που είμαι άνδρας σε ένα φόρουμ που λέγεται Female Vampires… LOL

Μελετάω τους Βρυκόλακες αρκετό καιρό, έχω ασχοληθεί με διάφορα μονοπάτια, και έκανα ορισμένους πειραματισμούς.

Παρόλα αυτά δεν είμαι Βρυκόλακας ακόμα. Θέλω όμως να γίνω στο μέλλον διότι είναι ο μόνος τρόπος για να αποκτήσω Αθανασία της Ψυχής και έτσι να νικήσω το λεγόμενο Δεύτερο Θάνατο.

Γράφτηκα στο φόρουμ γιατί μου αρέσει να ανταλλάσω απόψεις πάνω στο αντικείμενο. Πιστεύω τα Post μου εδώ να σας φάνηκαν χρήσιμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aria
Admin
Admin
Aria


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 31
Τόπος : Underworld
Registration date : 23/04/2008

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:29 am

Μα και βεβαια δεν πειραζει..! Ολοι οι καλοι χωρανε...!! Σε ευχαριστουμε πολυ για τα posts...! Ηταν πολυ ενδιαφεροντα..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://female-vampires.forumgreek.com
Annie95
Vampire
Vampire
Annie95


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 28
Τόπος : Καλαμάτα
Registration date : 17/11/2011

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΠεμ Νοε 17, 2011 12:39 pm

Ονομάζομαι Ιωάννα και είμαι 16 ετών... Πάω δευτέρα λυκείου και θέλω να γίνω ψυχολόγος.. Μελετάω τα βαμπίρ τρία χρόνια περίπου και πρέπει να πω ότι το site σας είναι φοβερό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aria
Admin
Admin
Aria


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 31
Τόπος : Underworld
Registration date : 23/04/2008

Characters
Vampires: The Dark Lords

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 7:30 pm

Καλώς όρισες Ιωάννα...!!! 5astar Χαιρόμαστε να σε έχουμε εδώ..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://female-vampires.forumgreek.com
TheBeast
Vampire
Vampire



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 30/12/2011

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είσαι η......και λέγεσαι   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 30, 2011 11:21 pm

γεια χαρά είμαι κι εγώ αγόρι με λένε τάσο από θηβα είμαι 18 χρόνων και έχω αρχίσει πρόσφατα να ψάχνω μανιοδος για τα vampires ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black witch 1
Vampire
Vampire
black witch 1


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 08/10/2012

Είσαι η......και λέγεσαι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλωσ σασ βρηκα   Είσαι η......και λέγεσαι I_icon_minitimeΔευ Οκτ 08, 2012 2:41 pm

Γεια σασ ειμαι καινουριοο μελοσ και ονομαζομαιι Αννα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Είσαι η......και λέγεσαι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Female Vampires :: Ελατε να γνωριστουμε!!!-
Μετάβαση σε: